Perform-X Digi AT

Producent: Control-X
Model: Perform-X Digi AT

 

Perform-X Digi wersja AT to system z jednym lub dwoma detektorami cyfrowymi,zmotoryzowaną kolumną lampy, statywem oraz stołem z regulowaną wysokością i pływającym blatem. Przy zachowaniu pełnej funkcjonalności, kolumna lampy może być zamontowana na podłodze lub na podłodze z mocowaniem sufitowym. W zależności od potrzeb użytkownika,system można wyposażyć w automatyczne procedury, w tym auro-tracking,pozycjonowanie APR oraz pozycje postoju.

Zmotoryzowany ruch statywu i kolumny zapewnia zaawansowane możliwości składania obrazu pozwalające na wykonanie pełnego badania kręgosłupa lub pełnego badania kończyn.Dodatkowo, poprzez zmotoryzowany uchylny mechanizm panelu możliwe jest precyzyjne 
i łatwe rozmieszczenie detektora obrazu w statywie dla badań ukośnych.

Pełna automatyzacja zapewnia najlepszą w swojej klasie technologię automatycznego pozycjonowania z opcją auto-trackingu oraz pozycjonowania ręcznego. Bezpieczne i szybkie ręczne pozycjonowanie lampy, statywu oraz kolumny zapewniają elektromagnetyczne hamulce, a w pełni wyważony statyw i lampę można ustawić przy użyciu prawie zerowej siły do każdej żądanej pozycji. W nagłych wypadkach można zastosować sterowanie ręczne. To użytkownicy decydują o poziomie zautomatyzowania, a tym samym mogą wybierać zmotoryzowany ruch podzespołów,funkcje auto-trackingu dla wszystkich elementów lub tylko dla wybranych.Różnorodna funkcjonalność oprogramowania wspomaga łatwą i nieskomplikowaną organizację pracy nawet w zatłoczonych placówkach.

Dotykowy monitor komputera sterującego wraz z systemem obrazowym APEX służy również do sterowania generatorem – dodatkowy pilot nie jest potrzebny. W ciągu kilku sekund na ekranie monitora dostępny jest podgląd obrazu, przetworzony obraz można przesłać do dowolnej stacji w systemie szpitalnym. Zdalną obsługę ustawień systemu,dokonuje się poprzez opcjonalny dotykowy ekran na kołpaku lampy. Funkcja zdalnego sterowania może być wybrana na dotykowym ekranie przy lampie oraz  z panelu przy statywie. Wybór ustawień ręcznych lub motorowych można wybrać na każdym elemencie z osobna. Ruch pionowy stołu jest zmotoryzowany w każdym przypadku.

Zawieszenie sufitowe lampy lub kolumny lampy montowane na podłodze zapewnia najwyższą jakość badań rentgenowskich. Szerokie zakresy ruchu pionowego dla podzespołów systemu pozwalają na badania głowy wysokich pacjentów oraz na ekspozycje dolne.

Statyw płucny pracuje w sposób płynny i precyzyjny dzięki wyjątkowemu systemowi łożysk. Sterowanie wszystkimi ruchami odbywa się poprzez panel zintegrowany z uchwytem statywu. Wyważone pionowe blokady elektryczne przystosowane zostały dla paneli cyfrowych o wymiarach 43 x 43 cm. Standardowy ruch detektora to 149cm w zakresie 350 – 1840 mm. Dostępne są również wersje uchylne i wolnostojące. Zmotoryzowany ruch pionowy detektora z możliwością pozycjonowania ręcznego zapewnia pełna kombinację ustawień lampy oraz detektora w obydwu kierunkach.

RTG kostno-płucne do radiografii:

  • podłogowy sposób mocowania kolumny,
  • aparat cyfrowy,
  • moc generatora: 50 kW,
  • kolumna zintegrowana ze stołem kostnym.

Kontakt

Meditech X-Ray Sp. z o.o.

ul. Wirowska 6

62-052 Komorniki

www.meditech.pl

NIP: 777-32-89-638

REGON: 367790911

tel. +48 61 667 51 85

fax. +48 61 278 68 77

tel. kom. +48 698 648 622

e-mail: sekretariat@meditech.pl

Formularz kontaktowy

Lokalizacja biura na mapie Google

© 2016 Meditech X-Ray Sp. z o.o. - Created by inforpol.net