Bieżące

Współpraca z firmą Konica Minolta

Z przyjemnością informujemy, iż nasza firma Meditech została dystrybutorem firmy Konica Minolta Healthcare, producenta wysokiej jakości urządzeń i akcesoriów do diagnostyki rentgenowskiej. Konica Minolta Healthcare jest jednym z wiodących producentów sprzętu do diagnostyki obrazowej, ucyfrowień pośrednich, drukarek do druku suchego i błon laserowych zaopatrującym szpitale i placówki medyczne na całym świecie.

Oferujemy szeroki asortyment produktów, zapraszamy do kontaktu.


Wspieramy finansowo

Z dumą informujemy, że firma Meditech wsparła finansowo inicjatywę uruchomienia pierwszego w Polsce ośrodka rehabilitacyjnego z delfinami. Będą w nim leczone dzieci i osoby dorosłe cierpiące na choroby neurologiczne,  onkologiczne, psychiczne oraz kobiety z nieprawidłowym przebiegiem ciąży. Więcej informacji na stronie: http://www.delfinoterapia.cuprum.pl/reklamodawcy/


Nowość: Pętle do polipektomii 3 w 1

Producent: EndoChoice

Cechy:

  • Pleciony drut, z którego wykonana jest pętla zapobiega deformacji,
  • Skalowana ergonomiczna rączka umożliwia otwieranie pętli jedną ręką,
  • Szeroki wybór średnic dostosowany do rodzaju i wielkości polipów,
  • Osłonka z tworzywa PTFE ułatwia wprowadzanie narzędzia.

Nowość! Bandaże kamuflujące i AFD

W naszej ofercie mamy bandaże:

  • bez lateksu,
  • samoprzylegające,
  • bez użycia nożyczek,
  • wyjątkowo elastyczne.

Bandaż kamuflujący dostępny również w innych kolorach gładki oraz z nadrukowanym wzorem.  Zobacz więcej informacji o tym produkcie w naszym serwisie.

Bandaż AFD to wszechstronny opatrunek złożony z pianki i przylegającego bandaża jest łatwym i ekonomicznym rozwiązaniem w opatrywaniu ran.  Zobacz więcej informacji o tym produkcie w naszym serwisie.


Targi ECR 2016, Wiedeń

Firma Meditech Sp. z o.o. od wielu lat bierze udział w Europejskim Kongresie Radiologicznym w Wiedniu. W tym roku kongres odbył się w dniach 2-6 marca. Europejski Kongres Radiologiczny jest corocznym spotkaniem Europejskiego Towarzystwa Radiologicznego ESR. 


Uzyskanie certyfikatu Wysoka jakość w ochronie zdrowia

24 lutego 2016 decyzją Komisji Eksperckiej firma Meditech Sp. z o.o. uzyskała certyfikat „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” w II edycji Programu, organizowanego przez Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości.


Targi MEDICA 2015, Dusseldorf

Targi MEDICA w Düsseldorfie to największe i najważniejsze w branży medycznej targi na świecie, które tematycznie obejmują wszystkie sektory szpitalnej opieki medycznej. Dbając o rozwój naszych produktów i podążając za światowymi trendami co roku uczestniczymy w tym prestiżowym forum medycyny.

Targi w Dusseldorfie przyniosły firmie Meditech   Sp. z o.o. bardzo wiele wartościowych kontaktów w kontekście dystrybucji naszego sprzętu na rynkach europejskich oraz sprzyjały nawiązaniu kontaktów z nowymi partnerami handlowymi w celu rozszerzenia własnej oferty o nowe produkty.


XVI Kongres PTGE - Wrocław

W dniach 25-27 września 2014 r. we Wrocławiu odbył się XVI Kongres Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, w którym uczestniczyliśmy jako wystawcy. Kongres zgromadził ponad 1500 uczestników oraz 70 firm i wydawnictw.

W trakcie Kongresu w ponad 30 sesjach omówiono wszystkie najważniejsze zagadnienia z dziedziny gastroenterologii.
 


Sponsorujemy

Dnia 7 czerwca 2014 nasza firma miała przyjemność wystąpić w roli sponsora XII Festynu Rodzinnego Sportowo-Rekreacyjnego w Prabutach. Festyn organizowany był przez Okręgową Radę Pielęgniarek Położnych w Gdańsku, Szpital Specjalistyczny w Prabutach Sp.z.o.o oraz Urząd Miasta i Gminy Prabuty.


Kontakt

Meditech Sp. z o.o.

ul. Wirowska 6

62-052 Komorniki

www.meditech.pl

NIP: 777-24-80-104

REGON: 639745780

E-MAIL: biuro@meditech.pl

tel. +48 61 667 51 85, 86, 87

fax. +48 61 278 68 77

tel. KOM. +48 698 648 622

Formularz kontaktowy

Lokalizacja biura na mapie Google

© 2016 MEDITECH SP. Z O.O. Created by inforpol.net