MediPACS

Producent: MEDITECH Sp. z o.o

MediPACS to rozwiązanie klasy "enterprise" zaimplementowane do pracy w małych i średnich jednostkach. Rdzeń systemu stanowi oprogramowanie charakteryzujące się bardzo dużą wydajnością, zainstalowane na sprzęcie serwerowym dobranym pod aktualne potrzeby użytkownika. Każda oferta poprzedzona jest wywiadem, który ma na celu ustalenie jakie rozwiązanie dla klienta jest w danym momencie niezbędne. Dzięki swojej elastyczności pojemność archiwum może być w każdym momencie łatwo rozbudowana.

Standardowo system oferuje archiwizację tylko na macierzy dyskowej. Jeżeli zachodzi potrzeba archiwizacji offline, system oferuje dwa rozwiązania: archiwizację na taśmach LTO lub na dyskach RDX.

Dużą zaletą systemu MediPACS jest dystrybucja obrazów na oddziały szpitalne za pomocą przeglądarki internetowej. Interfejs użytkownika (w języku polskim) jest bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze, dzięki czemu użytkownik nawet bez przeszkolenia szybko rozpocznie pracę z oprogramowaniem.

MediPACS oferuje archiwizację z dowolnego źródła: CT, MR, CR, DX, US (włącznie z sekwencjami obrazów), MG i wiele innych. Standardowo dostępna jest opcja DMWL (udostępnianie list roboczych). System można łątwo zintegrować z posiadanym systemem HIS/RIS za pomocą interfejsu HL7, co pozwala stworzyć spójne środowisko pracy; wyniki badań pacjenta będą zawsze łatwo dostępne w każdym miejscu pracy.

Nasza przeglądarka dystrybucji obrazów posiada wszystkie – zarówno podstawowe jak i zaawansowane funkcjonalności m.in. szczegółowe pomiary, zoom, ustawienia window level, rekonstrukcje wielopłaszczyznowe MPR, nagrywanie na płycie i wydruk obrazów na drukarce oraz wiele innych możliwości operacji na obrazie.

Rozwiązanie MediPACS jest zaawansowanym i bezpiecznym systemem archiwizacji i dystrybucji obrazów medycznych, który, dzięki swojej elastyczności i ukierunkowaniu na potrzeby klienta może być dowolnie konfigurowany, tak aby dostarczyć placówce medycznej produkt indywidualnie dopasowany i w pełni odpowiadający jego potrzebom.

Kontakt

Meditech X-Ray Sp. z o.o.

ul. Wirowska 6

62-052 Komorniki

www.meditech.pl

NIP: 777-32-89-638

REGON: 367790911

tel. +48 61 667 51 85

fax. +48 61 278 68 77

tel. kom. +48 698 648 622

e-mail: sekretariat@meditech.pl

Formularz kontaktowy

Lokalizacja biura na mapie Google

© 2016 Meditech X-Ray Sp. z o.o. - Created by inforpol.net