Instrumentarium Snapshot

Producent: Instrumentarium Dental

Model: Cyfrowy aparat stomatologiczny Instrumentarium Snapshot

Urządzenie produkcji fińskiej, światowego lidera specjalizującego się w produkcji stomatologicznych aparatów rentgenowskich. Doświadczenie i najnowocześniejsza baza technologiczna, wiedza i ciągłe udoskonalanie swoich produktów pozwala na otrzymanie najnowszych aparatów.

Aparat SNAPSHOT jest cyfrowym urządzeniem przewodowym do wykonywania zdjęć wewnątrzustnych. Wbudowane czujniki pozwalają natychmiast uzyskać wysokiej jakości obrazy cyfrowe uzębienia oraz tkanki otaczającej. Aparat jest gotowy do pracy natychmiast po podłączeniu do komputera wyposażonego w port USB 2.0, system Windows XP, Vista lub 7. Automatyczny sensor zapewnia instalację wszystkich sterowników i nie potrzebuje dodatkowych urządzeń elektronicznych. Wprowadzona technologia CMOS pozwala na niższe szumy w stosunku do czujnika CCD i uzyskanie wyższej ostrości obrazu. Technologia CMOS gwarantuje bardzo mały rozmiar piksela, czyli najwyższą rozdzielczość obrazu. Czujnik CMOS zapewnia ciągłą pracę nawet po wykonaniu bardzo dużej liczby ekspozycji,
w przeciwieństwie do systemu CCD, który po uszkodzeniu pojedynczego piksela zakłóca czytelność obrazu w uszkodzonych miejscach.

Wykonanie zdjęcia nie wymaga pozycjonowania aparatu. Należy tylko umieścić w jamie ustnej pacjenta, na sterownicy aparatu rtg wybrać ząb, który ma być zbadany i wykonać ekspozycję. Automatycznie na ekranie komputera pojawi się obraz, który może być dowolnie opracowany przez technika, za pomocą prostego intuicyjnego programu Clini View. Oprogramowanie jest dostarczane wraz z urządzeniem. 

 

   

Kontakt

Meditech X-Ray Sp. z o.o.

ul. Wirowska 6

62-052 Komorniki

www.meditech.pl

NIP: 777-32-89-638

REGON: 367790911

tel. +48 61 667 51 85

fax. +48 61 278 68 77

tel. kom. +48 698 648 622

e-mail: sekretariat@meditech.pl

Formularz kontaktowy

Lokalizacja biura na mapie Google

© 2016 Meditech X-Ray Sp. z o.o. - Created by inforpol.net