Densytometr Osteocore

Producent: MEDILINK 

Wersje: stacjonarna, mobilna

 

Osteocore Station

Densytometr Osteocore Station został zaprojektowany jako rozwiązanie niskokosztowe DXA dla użytkowników, którzy szukają najlepszego systemu mając na uwadze dokładność i precyzję. Osteocore Station bada gęstość kości z trzech najbardziej odpowiednich miejsc ciała implikując zatrzymanie procesu osteoporozy: z biodra (szyjki, krętarza kości udowej, odcinka międzykrętarzowego), z kręgosłupa i z przedramienia.

Seria Osteocore wykorzystuje technologię wiązki Pencil, która wykorzystywana jest
w pomiarach densytometrii kości.  Proces skanowania nie zakłóca i nie powoduje powiększenia obrazu, co czyni tę technologię najbardziej dokładną metodą pozwalającą na wiarygodną ocenę gęstości mineralnej kości.

Densytometr dostępny jest w dwóch różnych modelach: stacjonarnym  i mobilnym. Kompaktowa wersja mobilna została zaprojektowana w sposób, który pozwala zaoszczędzić miejsce w pracowni.

Osteocore Station to połączenie technologii, oprogramowania i przyjaznej konstrukcji dla optymalizacji pracy z pacjentem.

Badanie na Osteocore Station jest w pełni zautomatyzowane, poczynając od kalibracji poprzez przetwarzanie danych. ROI (miejsce zainteresowania) jest automatycznie wybierane aby zminimalizować ingerencję operatora i ulepszyć dokładność i wydajność wyników.

Precyzyjne badania porównawcze mogą dostarczać informacji przez badanie BMD z dwóch bioder, aby uzyskać najbardziej kompletną informację dla postawienia diagnozy.

Dzisiejsze środowisko medyczne jest ekstremalnie wymagające i wymaga, aby użytkownicy byli wyposażeni w sprzęt najwyższej technologii. Opcje łączności Osteocore Station zawierająca DICOM Push & Print, DICOM Worklist, oprogramowanie teleserwisowe i wyświetlacz dotykowy są dostępne dla oprogramowania Eazix.

Densytometr Osteocore dostępny jest także w wersji mobilnej.

Kontakt

Meditech X-Ray Sp. z o.o.

ul. Wirowska 6

62-052 Komorniki

www.meditech.pl

NIP: 777-32-89-638

REGON: 367790911

tel. +48 61 667 51 85

fax. +48 61 278 68 77

tel. kom. +48 698 648 622

e-mail: sekretariat@meditech.pl

Formularz kontaktowy

Lokalizacja biura na mapie Google

© 2016 Meditech X-Ray Sp. z o.o. - Created by inforpol.net