Densytometr MEDIX 90

Producent: MEDIX 

Model: Densytometr MEDIX 90

Bazując na technologiach z zakresu densytometrii kości Medix 90 przedstawia technologię Digital Flash Beam, czyniącą z niego wszechstronne urządzenie pozwalające na szybki czas badania (60 sek.). Zaadaptowany do wszelkich typów badań Medix 90 jest idealnym rozwiązaniem do rutynowego obrazowania osteoporozy i gwarantuje maksymalny zwrot
z inwestycji.

Wraz z pełnym, zautomatyzowanym trybem badania, od kalibracji do przetwarzania danych, Medix 90 został specjalnie wymyślony dla polepszenia przepływu pracy. Oprócz możliwości wykrywania osteoporozy z trzech miejsc: biodra, kręgosłupa i przedramienia, Medix 90 zawiera najistotniejsze opcje dla dopełnienia badania: Całe Ciało, Ortopedię i Pediatrię.

Medix 90 posiada oprogramowanie interfejsowe przeznaczone do optymalizowania rejestracji, przetwarzania i gromadzenia danych. Poza wykorzystywaniem najbardziej zaawansowanych funkcji pomysłowość Eazix leży w jego prostocie – jest nadzwyczaj przyjaznym w użyciu oprogramowaniem, który za pomocą prostego kliknięcia udostępnia wszystkie niezbędne informacje.

Technologia Flash Beam dostarcza zdjęć wysokiej jakości dla jak najlepszej diagnozy. Zautomatyzowane narzędzia morfometryczne umożliwiają łatwy i szybki dostęp do informacji, takich jak długość, obszar i kąt pomiaru dla każdej części kości. Tryb „femur density” (gęstość kości udowej) zapewnia odwzorowanie koloru gęstości kości udowej i skalę BMD, co jest pomocne w lepszej kwalifikacji stanu kości.

Dokładne informacje mogą zostać uzyskane dla BMD (Bone Mineral Density - Mineralna Gęstość Kości), która mierzy obydwa biodra w celu uzyskania najbardziej kompletnej informacji dla ustalenia najdokładniejszej diagnozy. Regulacja trybu badania pozwala na automatyczne dostosowanie parametrów badania w oparciu o morfologię pacjenta.

Kontakt

Meditech X-Ray Sp. z o.o.

ul. Wirowska 6

62-052 Komorniki

www.meditech.pl

NIP: 777-32-89-638

REGON: 367790911

tel. +48 61 667 51 85

fax. +48 61 278 68 77

tel. kom. +48 698 648 622

e-mail: sekretariat@meditech.pl

Formularz kontaktowy

Lokalizacja biura na mapie Google

© 2016 Meditech X-Ray Sp. z o.o. - Created by inforpol.net