Certyfikat „Wysoka jakość w ochronie zdrowia"

24 lutego 2016 decyzją Komisji Eksperckiej firma Meditech Sp. z o.o. uzyskała certyfikat „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” w II edycji Programu, organizowanego przez Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości.

Certyfikat „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” promuje najlepsze polskie placówki, instytucje i firmy działające w branży medycznej. Otrzymują go m.in. szpitale, przychodnie, praktyki lekarskie, firmy medyczne, laboratoria, stacje pogotowia ratunkowego itp. Certyfikat przyznawany jest podmiotom wyróżniającym się wysoką jakością świadczeń, nowoczesnym modelem zarządzania, troską o budowanie jak najlepszych relacji z pacjentami. Certyfikat  „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia”  ma charakter środowiskowego godła jakości i może być wykorzystywany w działalności marketingowej i promocyjnej wyróżnionych placówek, w budowaniu przewagi konkurencyjnej na rynku medycznym, w procesie kreowania zaufania w relacjach z pacjentami, klientami czy kontrahentami, jak również w postępowaniach konkursowych, np. o fundusze europejskie, gdzie posiadanie certyfikatów jakości bywa dodatkowo punktowane.

Certyfikaty przyznaje niezależne gremium ekspertów naukowych, których opinia posiada niekwestionowaną rangę. W Komisji zasiądą m.in. profesorowie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego (prof. dr hab. Danuta Kokocińska), Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (dr hab. Piotr Tyszko) oraz Uniwersytetu Łódzkiego (prof. dr hab. Maciej Urbaniak). Przyznany certyfikat potwierdza, iż w opinii Komisji placówka poddająca się ocenie spełnia wysokie kryteria w dziedzinie zarządzania (ze szczególnym uwzględnieniem procedur zarządzania relacjami z klientami/pacjentami, zarządzania jakością, zarządzania relacjami z otoczeniem i zarządzania wartością).

Certyfikat „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” buduje markę wyróżnionej nim placówki, służy kreowaniu zaufania u pacjentów, klientów i współpracowników oraz pomaga skutecznie promować się na rynku ochrony zdrowia. Certyfikat „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” to PRESTIŻ, NOWOCZESNOŚĆ i ZAUFANIE!

Pozostałe nasze certyfikaty:

- Zarządzanie jakością ISO 9001:2008 / Systematycznie monitorowany

Certyfikat "Gepard Biznesu" 

Akredytacja PCA 

Firma Przyjazna Naturze 

Certyfikat KRD BIG S.A. 

Kontakt

Meditech X-Ray Sp. z o.o.

ul. Wirowska 6

62-052 Komorniki

www.meditech.pl

NIP: 777-32-89-638

REGON: 367790911

tel. +48 61 667 51 85

fax. +48 61 278 68 77

tel. kom. +48 698 648 622

e-mail: sekretariat@meditech.pl

Formularz kontaktowy

Lokalizacja biura na mapie Google

© 2016 Meditech X-Ray Sp. z o.o. - Created by inforpol.net